شماره گواهی مورد نظر خود را انتخاب کنید :

اخبار

1399/11/27

افزایش 443 درصدی سرمایه بیمه کارآفرین

سازمان بورس و اوراق بهادار تهران با افزایش حدود 443 درصدی سرمایه شرکت بیمه کارآفرین موافقت کرد. این افزایش سرمایه باعث افزایش سطح توانگری مالی، بهبود نسبت‌های بیمه‌گری و مالی شرکت خواهد شد و بیمه کارآفرین حضوری متفاوت و مقتدرتر از گذشته در بازار بیمه را تجربه خواهد کرد.

+ مطالعه بیشتر
1399/10/18

افزایش سرمایه شرکت بیمه کارآفرین

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین؛ هیأت مدیره شرکت با افزایش سرمایه از مبلغ 1.750میلیارد ریال به 9.504 میلیارد ریال از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در چارچوب مفاد مواد قانون تجارت را به تصویب رسانده و فرآیند افزایش سرمایه شرکت جهت انجام مراحل قانونی و اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار به این مراجع ارسال شده است. ثمره این افزایش سرمایه دسترسی به اهداف آتی شرکت و اصلاح ساختار مالی خواهد بود، بر اساس مصوبه آخرین جلسه هیات مدیره شرکت بیمه کارآفرین، سرمایه شرکت بیمه کارآفرین از مبلغ 1.750 میلیارد ریال به 9.504 میلیارد ریال معادل 443 درصد از محل تجدید ارزیابی دارایی ها(طبقات زمین و ساختمان) افزایش می بابد. همه جزییات افزایش بیمه کارآفرین به طور کامل در اطلاعیه کدال منتشر شده است و سهامداران برای اطلاع از جزییات کامل این افزایش سرمایه می توانند به اطلاعیه سایت کدال مراجعه کنند.

+ مطالعه بیشتر
1399/10/18

بیمه کار آفرین در 2.5 سال گذشته ازکاهش 54 درصدی ضریب خسارت تا افزایش ده برابری سود آوری

عملکرد 2.5 سال گذشته بیمه کارآفرین حاکی از حرکت مطمئن این شرکت در عملیات بیمه گری و همچنین سرمایه گذاری ها از محل ذخائر و اندوخته ها است به طوری در این مدت نسبت خسارت این شرکت 27 کاهش داشته است و همچنین سود خالص شرکت بیش از ده برابر افزایش داشته است. به گزارش بانکداری ایرانی ؛ شرکت بیمه کارآفرین درسال 1381 تاسیس شد و یک سال پس از آن فعالیت بیمه گری خود را در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی آغاز کرد، دارای سرمایه ثبت شده 175 میلیارد تومانی است و در بازار فرابورس ایران در حال فعالیت است . براساس بررسی صورت های مالی بیمه کارآفرین ، این شرکت خصوصی در سال 97 ، یک هزار و 118 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده بود که آن را در سال 98 با 10 درصد افزایش به رقم یک هزار 224 میلیارد تومان رساند، در بخش پرداخت خسارت در سال 97 این شرکت 706 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که درسال 98 خسارت پرداختی به رقم 648 میلیارد تومان رسید که حاکی از کاهش 8 درصدی آن است. این روند در شش ماهه نخست 99 شتاب بیشتری گرفت و حق بیمه ای تولیدی در این دوره زمانی نسبت به شش ماه نخست سال گذشته 26 درصد افزایش یافت و خسارت پرداختی تنها 5 درصد رشد داشته است . عمکرد مطلوب بیمه کارآفرین در 2.5 سال گذشته در عملیات بیمه گری به خوبی در گزارش های مالی این شرکت نمایان است بطوری نسبت خسارت که نشان می دهد چند درصد از حق بیمه تولیدی شرکت خسارت پرداخت شده است در سال 97، 63 درصد بوده است در سال جاری به 36 درصد تقلیل پیدا کرده است و همچنین ضریب خسارت که یک شاخص مهم در عملکرد شرکت های بیمه ای است در این دوره زمانی از 94 درصد درسال 97 به 40 درصد درنیمه نخست سال جاری کاهش یافته است نسبت خسارت می‌تواند وضعیت شرکت را در بازه‌های زمانی کوتاه مدت نیز بیان کند اما محاسبه ضریب خسارت تنها با پایان یافتن یک دوره مالی قابل بررسی و محاسبه است. شرکت های بیمه ای علاوه برعملیات بیمه گری از محل سرمایه، ذخائر و اندوخته های خود در چارچوب ضوابط و دستورالعمل های شورای عالی بیمه سرمایه گذاری می کنند، شرکت بیمه کار آفرین در این بخش هم در این دوره زمانی عملکرد مطلوبی داشته است بطوری که سود حاصل از سرمایه گذاری این شرکت در سال 97 ،283 میلیارد تومان بود در نیمه نخست سال جاری به 379 میلیارد تومان رسید که نسبت به نیمه نخست سال گذشته بیش از 100 رشد داشته است .

+ مطالعه بیشتر
1399/10/12

آگهی دعوت به مجمع فوق العاده بیمه کارآفرین (سهامی عام)

آگهی دعوت به مجمع فوق العاده بیمه کارآفرین (سهامی عام) بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام) به شماره ثبت 200845 و شناسه ملی 10102425969 دعوت به عمل می آید، در جلسه مجمع فوق العاده صاحبان سهام این شرکت که در "محل سالن کنفرانس بیمه کارآفرین" و با دستور جلسه زیر برگزار می گردد حضور بهم رسانند. زمان: ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1399/9/27 مکان: میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه هفدهم (شفق)، پلاک 5 سهامداران و یا وکلای قانونی آنان جهت دریافت برگه ورود به جلسه می توانند در ساعات اداری روز چهارشنبه مورخ 1399/9/26 به نشانی دفتر مرکزی بیمه کارآفرین واقع در میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه هفدهم (شفق)، پلاک 5 اداره سهام مراجعه نمایند. ضروری است مستندات موید نمایندگی، وکالت، ولایت و یا قیومت را حداقل سه روز قبل از تاریخ تشکیل جلسه مجمع فوق العاده به اداره سهام در قبال اخذ رسید تحویل شود. با توجه به الزامات قانونی در خصوص ثبت صورت حاضرین در جلسه مجمع مذکور همراه داشتن اصل کارت ملی برای سهامداران، وکلا و نمایندگان آنان جهت حضور در مجمع الزامی بوده و همچنین نمایندگان اشخاص حقوقی میبایست اصل معرفی نامه با سربرگ شخصیت حقوقی که به امضای مجاز و ممهور به مهر شرکت را، جهت حضور ارائه نمایند. لازم به یادآوری است که نشست مجمع بصورت مستقیم از طریق آدرس زیر قابل مشاهده می باشد. https://www.aparat.com/karafarininslive/live دستور جلسه: تقلیل اعضای هیات مدیره از 7 نفر به 5 نفر و اصلاح ماده 29 اساسنامه شرکت. موسسه حسابرسی و خدمات مالی و مدیریت ایران مشهود(بازرسی قانونی شرکت بیمه کارآفرین-سهامی عام)

+ مطالعه بیشتر
1399/10/12

فروش اینترنتی بیمه کرونا مصادف با روز بیمه

با شیوع بیماری کرونا در جامعه و استرس و نگرانی مردم از هزینه های درمانی بیماری کرونا، شرکت بیمه کارآفرین با آینده نگری و کاهش استرس عموم بیمه گذاران اقدام به طراحی و فروش بیمه کرونا کرده است. آغاز فروش این طرح همزمان با روز بیمه در باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین آغاز شد.

+ مطالعه بیشتر
1399/09/24

بیمه مسئولیت خودروهای گازسوز

بیمه کارآفرین با انعقاد تفاهم نامه با اتحادیه سوختهای جایگزین آمادگی خودرا جهت صدور بیمه نامه مسئولیت خودروهای گاز سوز مراکز مجاز معاینه فنی را با تعهدات بالا و حق بیمه مناسب را به صورت آنلاین اعلام میدارد.

+ مطالعه بیشتر
1399/09/09

خرید بیمه عمر توسط موبایل در بیمه کارآفرین

علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه فروش شرکت بیمه کارآفرین در سخنانی درباره فروش آنلاین بیمه های زندگی بیان کرد:«در راستای دستیابی به این هدف مهم و ارزنده تغییر و اصلاح استراتژی فروش در رشته بیمه های عمر از حالت سنتی به شیوه فن آوری محور و آماده سازی بستر مناسب جهت اجرای این استراتژی دارای اهمیت می باشد نخستین گام در این راستا بازنگری قوانین و مقررات داخلی، اصلاح شرایط عمومی و خصوصی بیمه نامه، تغییر نگرش و دیدگاه کارشناسان و شبکه فروش شعب، برطرف نمودن دغدغه های شبکه فروش و تقویت آن به جای حذف شبکه- اطمینان دهی به نمایندگان و کارگزاران در خصوص امنیت اطلاعات - جذابیت و راحتی فروش آنلاین در مقایسه با روش های قدیمی می باشد. لذا در فاز اول موضوع حذف فرم پیشنهاد دستی و قبولی فرم‌پیشنهاد به صورت آنلاین و قبولی امضای الکترونیک در دستور کار بیمه کارآفرین قرار گرفت که با برگزاری جلسات کارشناسی راهکار این موضوع تدوین و مشخص گردید. با این اقدام، گام بسیار ارزشمندی در تسهیل فرآیند صدور صورت پذیرفت. در ادامه مسیر موضوع دریافت حق بیمه به صورت آنلاین، ارجاع به پزشک در صورت لزوم، ارجاع به آزمایشگاه و بسیاری از موارد دیگر مطرح گردید که خوشبختانه با تلاش مستمر همکاران بیمه‌کارآفرین فروش بیمه های آنلاین عمر و همزمان با حضور ریاست محترم کل بیمه مرکزی جناب آقای دکتر سلیمانی در تاریخ 99/06/04 آغاز شد.

+ مطالعه بیشتر
1399/09/09

بیمه کارآفرین 16 میلیارد ریال خسارت آتش سوزی را در مشهد پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه کارآفرین، در پی آتش سوزی بر اثر نقص فنی در شرکت پالایش نفت کاویان خسارت سنگینی را به شرکت وارد شد. کارشناسان شعبه مشهد بیمه کارآفرین در کوتاهترین زمان ممکن پس از وقوع حادثه به محل مراجعه کردند و پس از بازدید و بررسی کارشناسی، گزارش حادثه به مدیریت آتش سوزی شرکت ارائه گردید. در روزهای ابتدایی وقوع این حادثه، با دستور مدیرعامل بیمه کارآفرین برای رسیدگی سریع در جهت انجام فعالیت های شرکت پالایش کاویان با همکاری مدیریت و کارشناسان مدیریت آتش سوزی و بهرمندی از ارزیابان خسارت، برآورد خسارت با سرعت و دقت کامل انجام شد و چک خسارت در محل به بیمه گذار تحویل شد.

+ مطالعه بیشتر
1399/08/30

آتش سوزی

پرداخت خسارت سی هفت میلیارد ریالی آتش سوزی سردخانه آلتین آلما شهرستان نقده توسط بیمه کارآفرین در تاریخ 1399/08/26

+ مطالعه بیشتر
1399/07/05

تبدیل بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به بیمه نامه عمر اندوخته دار

تبدیل بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به بیمه نامه عمر اندوخته دار تبدیل بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به بیمه نامه عمر اندوخته دار با پوشش 21 گروه بیماری خاص از قبیل؛ آلزایمر،سکته،هپاتیت،ام اس،سرطان و .... تا سقف 5.000.000.000 ریال

+ مطالعه بیشتر
1399/06/26

فروش آنلاین بیمه

اپلیکشن باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین خدمتی نوین برای بیمه گذاران

+ مطالعه بیشتر
1399/06/14

مراسم پرده برداری از دستآوردهای شرکت بیمه کارآفرین

آیین رونمایی از دو دستاورد شرکت بیمه کارآفرین با حضور غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیأت عامل، سید محمد کریمی دبیر سندیکای بیمه گران، اعضا هیأت مدیره، مدیرعامل و هیأت عامل، مدیران ستادی و جمعی از اصحاب رسانه در صبح روز 4 شهریور ماه مصادف با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در ساختمان مرکزی شرکت بیمه کارآفرین برگزار گردید.

+ مطالعه بیشتر
1399/05/17

بیمه کارآفرین

بیمه کارآفرین کد 4336 نوروزی

+ مطالعه بیشتر
1399/05/13

کسب رتبه یک توانگری مالی برای هشتمین سال متوالی

توانگری مالی شرکت بیمه کارآفرین با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سطح یک قرار گرفت. بر اساس گزارش روابط عمومی بیمه کارآفرین، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه (شماره ۶۹) و براساس صورت های مالی مصوب سال۱۳۹۷، توانگری مالی سال ۱۳۹۸ بیمه کارآفرین را (سطح یک) تأیید و اعلام کرد. شرکت بیمه کارآفرین با توجه به چشم انداز و اهداف خود مبنی بر افزایش سهم از بازار و ترکیب پوتفوی و با تکیه بر اصول بیمه گری و همچنین انسجام و کار گروهی؛ برنامه ریزی؛ تخصص؛ آموزش و تمرکز بر اولویت ها توانست برای هشتمین سال متوالی؛ سطح توانگری یک را رقم بزند و به جایگاه مطلوب همیشگی خود در میان شرکت های بیمه دست یابد. گفتنی است مبنای محاسبات توانگری مالی، اطلاعات مندرج در صورت‌های مالی حسابرسی شده مصوب مجامع عمومی موسسات بیمه و مفاد آئین‌نامه ۶۹ است و سطح توانگری یک بالاترین سطح محسوب می شود.

+ مطالعه بیشتر
1399/05/13

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه کارآفرین(سهامی عام) در روز دوشنبه 30/04/1399 راس ساعت 10 صبح با حضور صاحبان 31/74 درصد سهام، نمایندگان محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بورس ایران و بازرس قانونی شرکت در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بیمه کارآفرین برگزار شد. این جلسه مجمع شرکت بیمه کارآفرین، مقرر گردید، مبلغ 350 میلیارد ریال به حساب سهامداران تخصیص و پرداخت شود.(به ازای هر سهم 200 ریال) گزارش هیأت مدیره و همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 به استماع سهامداران رسید و همچنین صورت های مالی سال منتهی به 29 اسفند 1398 نیز به تصویب رسید. تعیین پاداش هیأت مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت ،انتخاب بازرس و حسابرس قانونی،تعیین حق الزحمه اعضا کمیته های حسابرسی، ریسک و تطبیق مقررات و انتخاب اصلی و علی البدل اکچوئر رسمی بیمه مطابق با ماده16 آیین نامه شماره 78 بیمه مرکزی از موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح و به تصویب رسید. براساس این گزارش در این مجمع که به ریاست عزیزاله مصلحی مصلح آبادی رئیس هیأت مدیره بیمه کارآفرین برگزارشد، محمد حیدری مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 1398 شرکت که بیانگر رسیدن به اهداف عالیه بیمه کارآفرین و نیز کسب سود در سال گذشته، به بیان برنامه شرکت در سال 1399 نیز پرداخت.

+ مطالعه بیشتر